MarcoJoaquin no leg cut no scream

Spotted a cheater, report him here and don't forget to attach pictures/video proofs.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Jarmil

Re: MarcoJoaquin no leg cut no scream

Post#11 » Thu Nov 07, 2019 1:33 pm

Master wrote:
Jarmil wrote:
Stozin wrote:jarmil konusundada haklı jarmil bide mim vardi once dupe yapıp sonra kıclarını kurtarmak için böyle böyle acık var diyolardi

Ulan olaya o kadar uzaksınız ki, o serverda mim bizimle oynamıyordu bile :lol: :lol:

marcojoaquin wrote:sizin kadar fesat aşağılık insan topluğuyla daha önce karşılaşmadım :) yani sizi tatmin etmek için cz'de yatalak mı olmak gerekiyor :) Ayrıca ben sürekli leg cut,scream yediğimden müzdaripken böyle bir konu başlığı açmak tamamen karalama kampanyası başlattığınıza delalettir. Dediğim gibi herhangi illegal aktivite kullanıyorsam anında gerekli işlemler yapılsın. O jarmil denen karakter yoksunu elamanın'da daha önceki db'lerde dupe'den ötürü server'dan uzaklaştırıldığının haberini aldım :) Böyle insanların sözüne itimat ederek yola çıkmayın. Herkese bol şans.

Sen beni tanımadan karakterim hakkında yorum yapma cesaretini nerden alıyorsun dümbük? Senin de karakterini gördük çift pot konusunda, biz sana neyden bahsediyoruz sen neye cevap veriyorsun. Sakladığın, gizlediğin bir şeylerin olduğu belli. Elbet bir gün çıkar ortaya.

Ayrıca benim bu oyunda düşünüp hayata geçirdiğim şeylerin sen hayalini bile kuramazsın, kapasite meselsi. Dupe konusunda evet inkar ettiğim bir şey değil, bana oyunda bir kişi söyle ki dupeyi bulup da yararlanmasın? Benim dupe olayı haricinde tüm zonemyko boyunca banlattığım illegal kişi, fixlettiğim önemli buglar ve aldığım ödüller hakkında gram bilginiz yok. Varsa yoksa Jarmil dupe yaptı.

Sen Dupe mi yaptın yeni haberim oldu. :) Adam Kral ya :) Akşam girem asasa vs atıcak varmı video alıcam burdan duyuram.

Evet, 3 sene önce 2016 yılındaki serverdan bahsediyor arkadaşlar..
facebook.com/JarmeLon 8-)

marcojoaquin

Post#12 » Thu Nov 07, 2019 1:36 pm

karakterli bir insan insanları galeyana getirip yalan yanlış işler peşinde koşmaz. karakterli insan dupe yapıp yapıp piyasada nam salmaz. karakterli adam iftira atmaz. hoşt başka kapıya

Jarmil

Post#13 » Thu Nov 07, 2019 1:39 pm

marcojoaquin wrote:karakterli bir insan insanları galeyana getirip yalan yanlış işler peşinde koşmaz. karakterli insan dupe yapıp yapıp piyasada nam salmaz. karakterli iftira atmaz. hoşt başka kapıya

Karakterli bir insan olduğum için sana kendi videondan kanıt gösterim, açıklamanı istedim.

Sen de olayı kıvırıp açıklama yapmayarak nasıl bir karakterin olduğunu belli ettin zaten.

marcojoaquin

Post#14 » Thu Nov 07, 2019 1:41 pm

kardeş bana fazla kelime kalabağı yapma. delil orada video burada aç izle. https://youtu.be/9TL31zjYDM0

yahu hakikaten seninle real de tanışmak isterim =)

Jarmil

Post#15 » Thu Nov 07, 2019 1:44 pm

marcojoaquin wrote:kardeş bana fazla kelime kalabağı yapma. delil orada video burada aç izle. https://youtu.be/9TL31zjYDM0

yahu hakikaten seninle real de tanışmak isterim =)

Bu kestiğin kısım zaten yayınladığın pk videonun birebir aynısı.

Orjinal video diye koymana ve açıklama olarak sunmana gerçekten anlam veremedim :cry:

Hiç alakam olmayan bir konuda benim adımdan bahsetme, kendi bokunda yüzebilirsin. Alakam olmayan konularda ismimi geçirme bir daha.

Haydin herkese iyi oyunlar.

GM_Noyan

Post#16 » Thu Nov 07, 2019 1:45 pm

chariyev wrote:https://www.sonteklif.com/full-item-zone-myko-gb-zonemyko-15661340

adamda yok yok :) 1 kez farmladığını görmedik, kendi attığı video da makro olduğu çok bariz belli + Jarmil çok güzel yakalamıştı çift pot olayını. Sonuç, gmler tanıyor güveniyo iyi çocuktur devam etsin

Kimseyi tanıdığımız vs güvendiğimiz yok. Daha önce de belirttim size burayı başka serverlarla karıştırmayın. Biz kimseye iltimas göstermeyiz kim olursa olsun eğer bir suçu varsa banlanır. Konusu geçen kişi daha önce incelendi ve bir illegal duruma rastlanmadı. Bu durum ısıtılıp ısıtılıp önümüze geliyor. Server başından beri kimleri kimleri yasakladık. Kimseyi kayırdığımızı gördünüz mü ? Hayır !

Yapılan ithamlar çok çirkin arkadaşlar bu server ego tatmin edilmek icin değil herkes zevk alsın eğlensin kaliteli bir oyun oynasın diye açık. Bir kişiye değil topluluğa hizmet veriyoruz.

Sizin tarafınızda sürekli ilgisiziz ama oyunun genel işleyişini tekrar bir gözden geçirin sürekli bahsettiğiniz konular dışında bir sorun oldu mu ? Sürekli bahsettiğiniz konularla ilgili de bu hafta yoğun çalışıyoruz. Umarım bir netlik kazanacak.

Sizden tek ricam bizleri itham ettiğiniz şeylere dikkat edin.

Kim olursa olsun iltimas yok ! Kurallara uymayan yasaklanır.

GM_Noyan

Post#17 » Thu Nov 07, 2019 1:47 pm

shoot wrote:I try to hit a leg cut or scream to this guy in the last 3 hours and had no success so far same for lr mages as well never got stun.

so funny he got immortal bug i guess.

We checked. There is no problem.

GM_Noyan

Post#18 » Thu Nov 07, 2019 1:48 pm

/close

Return to “Report Cheaters”