MarcoJoaquin no leg cut no scream

Spotted a cheater, report him here and don't forget to attach pictures/video proofs.

Moderators: Head Game Master, Game Master

shoot

MarcoJoaquin no leg cut no scream

Post#1 » Wed Nov 06, 2019 10:51 pm

I try to hit a leg cut or scream to this guy in the last 3 hours and had no success so far same for lr mages as well never got stun.

so funny he got immortal bug i guess.

Reisisback

Re: MarcoJoaquin no leg cut no scream

Post#2 » Wed Nov 06, 2019 10:59 pm

Jarmil bi ara cift potunu ifsalamisti yanlis hatirlamiyosam

Stozin

Post#3 » Thu Nov 07, 2019 7:02 am

adam temizde oyunun açığından buğundan yararlanıyor. sürekli amgic shield + duration basarak oynuyor. magic shield rouge olumsuz yapıyor.

chariyev

Post#4 » Thu Nov 07, 2019 11:22 am

https://www.sonteklif.com/full-item-zon ... o-15661340

adamda yok yok :) 1 kez farmladığını görmedik, kendi attığı video da makro olduğu çok bariz belli + Jarmil çok güzel yakalamıştı çift pot olayını. Sonuç, gmler tanıyor güveniyo iyi çocuktur devam etsin

marcojoaquin

Post#5 » Thu Nov 07, 2019 11:47 am

sizin kadar fesat aşağılık insan topluğuyla daha önce karşılaşmadım :) yani sizi tatmin etmek için cz'de yatalak mı olmak gerekiyor :) Ayrıca ben sürekli leg cut,scream yediğimden müzdaripken böyle bir konu başlığı açmak tamamen karalama kampanyası başlattığınıza delalettir. Dediğim gibi herhangi illegal aktivite kullanıyorsam anında gerekli işlemler yapılsın. O jarmil denen karakter yoksunu elamanın'da daha önceki db'lerde dupe'den ötürü server'dan uzaklaştırıldığının haberini aldım :) Böyle insanların sözüne itimat ederek yola çıkmayın. Herkese bol şans.

marcojoaquin

Post#6 » Thu Nov 07, 2019 12:03 pm

shoot wrote:I try to hit a leg cut or scream to this guy in the last 3 hours and had no success so far same for lr mages as well never got stun.

so funny he got immortal bug i guess.

now tell me what we need to do to solve the problem ?
do you want to come and cut it all the time. ?

Stozin

Post#7 » Thu Nov 07, 2019 1:02 pm

[quote="chariyev"]https://www.sonteklif.com/full-item-zone-myko-gb-zonemyko-15661340

adamda yok yok :) 1 kez farmladığını görmedik, kendi attığı video da makro olduğu çok bariz belli + Jarmil çok güzel yakalamıştı çift pot olayını. Sonuç, gmler tanıyor güveniyo iyi çocuktur devam etsin[/
markoyu asla savunmuyorum ama cift pot falan tamamen gotten uydurulmuş bisi cift pot absarken gelen mana belli 1920 mp bara bakın

Stozin

Post#8 » Thu Nov 07, 2019 1:03 pm

jarmil konusundada haklı jarmil bide mim vardi once dupe yapıp sonra kıclarını kurtarmak için böyle böyle acık var diyolardi

Jarmil

Post#9 » Thu Nov 07, 2019 1:23 pm

Stozin wrote:jarmil konusundada haklı jarmil bide mim vardi once dupe yapıp sonra kıclarını kurtarmak için böyle böyle acık var diyolardi

Ulan olaya o kadar uzaksınız ki, o serverda mim bizimle oynamıyordu bile :lol: :lol:

marcojoaquin wrote:sizin kadar fesat aşağılık insan topluğuyla daha önce karşılaşmadım :) yani sizi tatmin etmek için cz'de yatalak mı olmak gerekiyor :) Ayrıca ben sürekli leg cut,scream yediğimden müzdaripken böyle bir konu başlığı açmak tamamen karalama kampanyası başlattığınıza delalettir. Dediğim gibi herhangi illegal aktivite kullanıyorsam anında gerekli işlemler yapılsın. O jarmil denen karakter yoksunu elamanın'da daha önceki db'lerde dupe'den ötürü server'dan uzaklaştırıldığının haberini aldım :) Böyle insanların sözüne itimat ederek yola çıkmayın. Herkese bol şans.

Sen beni tanımadan karakterim hakkında yorum yapma cesaretini nerden alıyorsun dümbük? Senin de karakterini gördük çift pot konusunda, biz sana neyden bahsediyoruz sen neye cevap veriyorsun. Sakladığın, gizlediğin bir şeylerin olduğu belli. Elbet bir gün çıkar ortaya.

Ayrıca benim bu oyunda düşünüp hayata geçirdiğim şeylerin sen hayalini bile kuramazsın, kapasite meselsi. Dupe konusunda evet inkar ettiğim bir şey değil, bana oyunda bir kişi söyle ki dupeyi bulup da yararlanmasın? Benim dupe olayı haricinde tüm zonemyko boyunca banlattığım illegal kişi, fixlettiğim önemli buglar ve aldığım ödüller hakkında gram bilginiz yok. Varsa yoksa Jarmil dupe yaptı.
facebook.com/JarmeLon 8-)

Master

Post#10 » Thu Nov 07, 2019 1:32 pm

Jarmil wrote:
Stozin wrote:jarmil konusundada haklı jarmil bide mim vardi once dupe yapıp sonra kıclarını kurtarmak için böyle böyle acık var diyolardi

Ulan olaya o kadar uzaksınız ki, o serverda mim bizimle oynamıyordu bile :lol: :lol:

marcojoaquin wrote:sizin kadar fesat aşağılık insan topluğuyla daha önce karşılaşmadım :) yani sizi tatmin etmek için cz'de yatalak mı olmak gerekiyor :) Ayrıca ben sürekli leg cut,scream yediğimden müzdaripken böyle bir konu başlığı açmak tamamen karalama kampanyası başlattığınıza delalettir. Dediğim gibi herhangi illegal aktivite kullanıyorsam anında gerekli işlemler yapılsın. O jarmil denen karakter yoksunu elamanın'da daha önceki db'lerde dupe'den ötürü server'dan uzaklaştırıldığının haberini aldım :) Böyle insanların sözüne itimat ederek yola çıkmayın. Herkese bol şans.

Sen beni tanımadan karakterim hakkında yorum yapma cesaretini nerden alıyorsun dümbük? Senin de karakterini gördük çift pot konusunda, biz sana neyden bahsediyoruz sen neye cevap veriyorsun. Sakladığın, gizlediğin bir şeylerin olduğu belli. Elbet bir gün çıkar ortaya.

Ayrıca benim bu oyunda düşünüp hayata geçirdiğim şeylerin sen hayalini bile kuramazsın, kapasite meselsi. Dupe konusunda evet inkar ettiğim bir şey değil, bana oyunda bir kişi söyle ki dupeyi bulup da yararlanmasın? Benim dupe olayı haricinde tüm zonemyko boyunca banlattığım illegal kişi, fixlettiğim önemli buglar ve aldığım ödüller hakkında gram bilginiz yok. Varsa yoksa Jarmil dupe yaptı.

Sen Dupe mi yaptın yeni haberim oldu. :) Adam Kral ya :) Akşam girem asasa vs atıcak varmı video alıcam burdan duyuram.

Return to “Report Cheaters”