Reddington banlanmıştır.

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Reddingtonn

Reddington banlanmıştır.

Post#1 » Fri Nov 01, 2019 10:32 pm

Arkadaşlar karakterimi banladılar.Fakat banlanmıs gibi gorunmuyor sitede beni tanıyanların bilmesini istedim. Gecen db de cok kisi icin yuklu sayılabilecek derecede kc cekmistim. Fakat bu db de offical siteden kc cekmedim . Daha ucuza kc gb satan birisini buldum ve alısverisimi bu vatandasla yaptim. Simdi de sendeki kc ler dupe kc ler diye banlandim. yıllardır bu oyunu oynadım bu serverdan bircok kisi ile de oynamısımdır. hemen her serverda gb alip sattigimi bilirsiniz aranızda bana item ve gb satmıs cok adam da vardir. Bana satılan item dupe is bu benim sucum mu ? oyun chatini kullanmadan 3. party forumlarda alısveris yapmak serbest diyen kendileri. ben hicbir zaman shouttan bagirip ya da oyun chatini kullanip kimseden bir sey alip satmadim. Su an banlanmamın tek sebebi olarak officaldan alisveris yapmami goruyorum. Gecen serverda cektigim kc lerin keyfini süremeden serveri kapattılar. Bununla ilgili gerek klassgame aracalıgıyla gerekse cumhuriyet bassavcılıgı kanalıyla gerekli islemlere baslayacagim. Hatirlarsınız serverin basında da apex klanından bircok kisiyi aynı gerekce ile banladılar ve haftalarca adamların banlarını acmadılar. onları banlamaları da tahminimce aynı gerekce idi. daha sonra banlarını actılar ancak dikkat edersiniz ortada apex klanı diye bir sey de kalmadi. Simdi burada bence banlanması gereken bizzat basta ghost olmak üzere sorumlu adminlerdir. Senin serverinda dupe yapiliyorsa benim kabahatim ne bu konuda. Dupe olan itemleri silebilirsiniz dememe ragmen banımı acmama maksatın nedir. Muhtemelen burada konuya locked diyecekler ya da forumdan kaldiracaklar. o yüzden aynı konuyu ko4life ta da acacigim . takip etmek isteyenler oradan takip edebilirler. Bu arada bir ricam var karakterimi banned listesine ekleyin madem ki artik sizin oyuncunuz degilim o zaman oyuncu listenizde de görünmek istemiyorum.

BenGeldimAbiler

Re: Reddington banlanmıştır.

Post#2 » Fri Nov 01, 2019 10:43 pm

Reddingtonn wrote:Arkadaşlar karakterimi banladılar.Fakat banlanmıs gibi gorunmuyor sitede beni tanıyanların bilmesini istedim. Gecen db de cok kisi icin yuklu sayılabilecek derecede kc cekmistim. Fakat bu db de offical siteden kc cekmedim . Daha ucuza kc gb satan birisini buldum ve alısverisimi bu vatandasla yaptim. Simdi de sendeki kc ler dupe kc ler diye banlandim. yıllardır bu oyunu oynadım bu serverdan bircok kisi ile de oynamısımdır. hemen her serverda gb alip sattigimi bilirsiniz aranızda bana item ve gb satmıs cok adam da vardir. Bana satılan item dupe is bu benim sucum mu ? oyun chatini kullanmadan 3. party forumlarda alısveris yapmak serbest diyen kendileri. ben hicbir zaman shouttan bagirip ya da oyun chatini kullanip kimseden bir sey alip satmadim. Su an banlanmamın tek sebebi olarak officaldan alisveris yapmami goruyorum. Gecen serverda cektigim kc lerin keyfini süremeden serveri kapattılar. Bununla ilgili gerek klassgame aracalıgıyla gerekse cumhuriyet bassavcılıgı kanalıyla gerekli islemlere baslayacagim. Hatirlarsınız serverin basında da apex klanından bircok kisiyi aynı gerekce ile banladılar ve haftalarca adamların banlarını acmadılar. onları banlamaları da tahminimce aynı gerekce idi. daha sonra banlarını actılar ancak dikkat edersiniz ortada apex klanı diye bir sey de kalmadi. Simdi burada bence banlanması gereken bizzat basta ghost olmak üzere sorumlu adminlerdir. Senin serverinda dupe yapiliyorsa benim kabahatim ne bu konuda. Dupe olan itemleri silebilirsiniz dememe ragmen banımı acmama maksatın nedir. Muhtemelen burada konuya locked diyecekler ya da forumdan kaldiracaklar. o yüzden aynı konuyu ko4life ta da acacigim . takip etmek isteyenler oradan takip edebilirler. Bu arada bir ricam var karakterimi banned listesine ekleyin madem ki artik sizin oyuncunuz degilim o zaman oyuncu listenizde de görünmek istemiyorum.

Bir başkasının yapmış olduğu yasak işlerin acısını reddingtonn dan çıkarıyorsunuz.
Hani nerede sizin adil oyun anlayışınız.Eşitlikse herkese eşitlik daha 2 gün önce marmara clanındaki priesti banlıyorsunuz ve 2 gün sonra banı kalkıyor.
Oyun sohbetinden dosyalar üzerinde değişiklik yapmak uyarmaksızın ban sebebi diye adamı banlıyorsunuz sonra açıyorsunuz.
Aynı durumu REDDİNGTONN içinde istiyoruz ve onu aramızda görmek istiyoruz tanıyanlar bilirler kendisi hiç bir yasaklı işle uğraşmaz....
............................ADALET İSTİYORUZ.........................

Reddingtonn

Post#3 » Fri Nov 01, 2019 10:45 pm

Last edited by Reddingtonn on Fri Nov 01, 2019 10:49 pm, edited 2 times in total.

Reddingtonn

Post#4 » Fri Nov 01, 2019 10:46 pm

burada da gecen db de satın aldıgım kc lerin bazı dekonları var klassgame üzerinden. dupe yapabilen birisi olsam mal mıyım kc cekeyim para harcayip gb item alayim?

Reddingtonn

Post#5 » Fri Nov 01, 2019 10:47 pm

Officaldan kc almamın asıl suclusu da kendinizsiniz. Serveri savunamadıgınızdan her yer kc olmus kc fiyatları düsmüsse benim kabahatim ne ?

TheKINGarchery

Post#6 » Fri Nov 01, 2019 10:54 pm

+++++++++
Image

RichyRich

Post#7 » Fri Nov 01, 2019 11:04 pm

Geçmiş olsun.
Image

Stozin

Post#8 » Fri Nov 01, 2019 11:12 pm

officiale yatirim yapamdıgınıza sevindim. cunku haketcek tek bir hareketleri yok . herkez okçu mage joblarin eşit olmadığından melee oynamayı bıraktı herkez . benim online olmadığım karakterim kontrol amaçlı banlandı hic bir açıklama yapılmadı ve banıda açılmadı 1-2 pazar yapmıslım var başkada bisi yok.

Reddingtonn

Post#9 » Fri Nov 01, 2019 11:17 pm

officalde bi onceki serverda yatirim yaptim ama keske yapmasaymısım demek ki bi onceki serverda da varmis kc dupesi. neyse fazla da uzerinde durmanın anlamı yok sadece sinirlendigim tek nokta su madem banlıyorsunuz Adam gibi banlayın kendi becereksizliginizi ayak oyunlarıyla kapatmayın. yazın oraya reddington banned diye ve banned users arasında da adımı atın cuımle alem görsün.

BenGeldimAbiler

Post#10 » Sat Nov 02, 2019 12:02 am

++++

Return to “Support”