ItsMyStyle 3rd Party Tool Report

Spotted a cheater, report him here and don't forget to attach pictures/video proofs.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Jarmil

Re: ItsMyStyle koxp report

Post#11 » Mon Sep 30, 2019 7:25 pm

TheLighttBooM wrote:Bu adamın bi anda hp toplaması hiç durmadan minor atıp skill vurması üstünde 960 mana taşıması (asas olmasına rağmen) tamamen koxp vb bişi kulandıgının göstergesidir. Hala banlanmaması da bir acaip

960 mana olayı tamamen şüpheli. Pot kullanım logları incelenirse muhtemelen banlanır bu arkadaş.

CAKIROGLU

Post#12 » Mon Sep 30, 2019 7:36 pm

her ne var bilmiyorum ama iyi bişeyler var bunda. 2 party okcuya yatmıyo

Slate

Post#13 » Mon Sep 30, 2019 8:36 pm

Ben itsmystyle, 3. Party yazılım bulunursa direk banlasınlar pedal kullanıyorum her türlü inceleme altına alabilirler. (Nedense hep yarası olanlar ağlamış) :) 960 pota gelince de dmde farm yapmak için kullanıyorum

EraTaiga

Post#14 » Mon Sep 30, 2019 10:50 pm

Slate wrote:Ben itsmystyle, 3. Party yazılım bulunursa direk banlasınlar pedal kullanıyorum her türlü inceleme altına alabilirler. (Nedense hep yarası olanlar ağlamış) :) 960 pota gelince de dmde farm yapmak için kullanıyorum

Bak şimdi 3. Parti yazılım nedir önce onu öğren sonra burda pedal kullanıyorum cümlesindeki çelişkiyi anlayacaksındır eminim

Slate

Post#15 » Mon Sep 30, 2019 11:10 pm

Pedal 3. Parti yazılım mı kardeş?

TheLighttBooM

Post#16 » Tue Oct 01, 2019 3:32 am

Slate wrote:Ben itsmystyle, 3. Party yazılım bulunursa direk banlasınlar pedal kullanıyorum her türlü inceleme altına alabilirler. (Nedense hep yarası olanlar ağlamış) :) 960 pota gelince de dmde farm yapmak için kullanıyorum

Sen pk atarken üstüne baktım 341 tane 960 pot taşıyorsun ben bile okçuyum kaçarken minore asılmak dışında 1920 ile pek işim olmazken o kadar 960pot ile gezmiyorum sen 341 tane 960 ne alaka asassın 3-5 mi çalışıyorsun sanki kolpa yapma sende ya tbl ya koxp var işte diğerleri gibi seninde çıkar kokun yakında

Dexterity

Post#17 » Tue Oct 01, 2019 8:27 am

Report in this topic is not a guess, not a doubt, not an idea, not a claim, not a complaint...

Report in this topic is proven cheat.

iPlayMakeR

Post#18 » Tue Oct 01, 2019 10:27 am

Usko pedal
You can only get smarter by playing a smarter opponent
PlayMakeR - KingsNeverDie

Slate

Post#19 » Tue Oct 01, 2019 3:45 pm

Her şeyi siktir ettiniz şimdi sadece manayı sıkıntı ettiniz dimi ağlak ibneler dm giderken almıştım öyle kalmış üzerimde ayrıca kimseye açıklama yapmak zorunda degilim isteyen istedigini düşünsün bu saatten sonra ağlamaya devam edin yani. Gmler kontrol eder bakar eğer öyle bişey varsa gereğini yaparlar

ebubekr1596

Post#20 » Tue Oct 01, 2019 4:32 pm

Pedalda macro grubuna girer, arkadaş itiraf etmiş kendisi neden hala müdahale edilmiyor?

Return to “Report Cheaters”