ItsMyStyle 3rd Party Tool Report

Spotted a cheater, report him here and don't forget to attach pictures/video proofs.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Slate

Re: ItsMyStyle kosp report

Post#21 » Tue Oct 01, 2019 8:22 pm

pedal 3. parti yazılıma girmiyor diye biliyorum giriyorsa serveri banlaması gerekir :)

Yabanci

Post#22 » Tue Oct 01, 2019 9:59 pm

ohhh;)

TheLighttBooM

Post#23 » Tue Oct 01, 2019 10:21 pm

Oyun içerisinde tarafınıza sunulan imkanlar dışında oyunu doğrudan etkileyen her türlü program yasaktır. Tespiti halinde gerekli işlemler yapılmaktadır.

Bilginize,

(Eski bir GM den alıntı)

Dexterity

Re: ItsMyStyle 3rd Party Tool Report

Post#24 » Tue Oct 01, 2019 10:43 pm

You guys speaking about macros, pedals etc.. I don't want to see him banned for macro or pedal. He's using koxp or tbl in video and all of proves explained in excel table.
Firstly he must be banned unlimited for koxp or tbl, no need to talk about macros while i gave you these proofs.

Circiassian

Post#25 » Tue Oct 01, 2019 11:01 pm

Dextrity kankam sen adamı şikayet ediyosunda sende temiz bi oyuncu değilsin. 0.03 te minor gelmeye başlıyor. Ama sen 0,06 da minoru sağ tıka alıyosun vs başında sağtıktan lf yi basıyosun. Şikayet edende kontrol edilsin bu işler 1 video ile bana gidicekse kendinde ban yemelisin :D

Dexterity

Post#26 » Wed Oct 02, 2019 12:34 am

Circiassian wrote:Dextrity kankam sen adamı şikayet ediyosunda sende temiz bi oyuncu değilsin. 0.03 te minor gelmeye başlıyor. Ama sen 0,06 da minoru sağ tıka alıyosun vs başında sağtıktan lf yi basıyosun. Şikayet edende kontrol edilsin bu işler 1 video ile bana gidicekse kendinde ban yemelisin :D

You speaking about answered questions. Im playing with my brother, we got 20 fingers bla bla bla...

Dexterity

Post#27 » Wed Oct 02, 2019 3:27 pm

This topic still waiting for any admin to check proofs inside itself.

Yabanci

Post#28 » Sun Oct 06, 2019 12:58 pm

:)

karmenta02

Post#29 » Mon Oct 07, 2019 7:18 pm

Bu adamın Ciddi anlamda incelenmesi lazım Adamı ilk ws de Full hp keserken diger ws de adam beni yarı hp de kesiyor hiç bişey degişmiyor aynı combo aynı char aynı itemler arada bukadar ucurum bi fark olması gerçekden normal degil kesinlikle bişey var ve bunun üzerine gidilmesi gerektigini düşünüyorum. bu adam temiz degil.

GM_Noyan

Post#30 » Tue Oct 08, 2019 9:56 pm

Banned /close

Return to “Report Cheaters”