Yeni Server Hakkında [Tek Konu Altında Yorum Yapınız]

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Louise123

Re: Yeni Server Hakkında

Post#11 » Mon Feb 10, 2020 4:07 pm

Bide bu son açılan yani Eylül ayında açılan db deki Bi hatadan bahsetmek istiyorum gold coin kaldırılması slotları iyice bomboş hale getirdi, ben gold coin drobunun eklenmesi taraftarıyım ama drob yüzdesi biraz azaltılsın serverdeki solo karakterler orda farm yapıyorlar aynı zamanda solo pk ya çıkan insan içinde bu slotlarda zaman geçirmesi biraz insanı pk ya oyuna girmeye teşvik ediyor. Oyuna yalnız başına başlayan Kişiler 2-3 gün takılıp yapıcak birşey bulamayıp çıkıp gitmesin.

BamBam

YENİ AÇILACAK SERVER HAKKINDA...

Post#12 » Mon Feb 10, 2020 7:21 pm

iyi günler dilerim herkese...

Yeni server tamamen eski etkinlik anlayışından VİP üye anlayışından uzak bir mantıkla kurulmalı öncelikle bunu söylemek istiyorum ayrıca oyunla ilgili şuan yapmanız gereken clan halinde takılan veya belli başlı clanlara yönelik olmamalı solo takılan yahut bir pt cıkartamayacak kadar az takılan userleride kapsayan farm ve etkinlik üretilmeli.... Serverde sadece chitin ve shel üzerine kurmayın... Pazar sistemine Cash ile item satma,Maden de düşük oranda Her hangi bir yeni fragment koyarak Old takıları düşük oranda atacak şekilde bir sistem kurulmalı ve bu old takılar %20 lik bir oran gibi oranla veya daha az normele cevrilmeli Takılar sadece belli başlı clanlar tarafından boslardan elde etmek anlamsız güçlüye güç katıyor ve solo oyuncular tutunamıyor... Exp olayı daha basit bir görev sistemine dayandırılmalı Makro ile skeletonlarda lvl kasmak yada serverin ilk haftası kasıp sonradan gelen userlere imkansız lvl kasılacak bir sistem yapmayın... Quest silahı serverin basından min 10 k np kasan insanlarda olsun ilk basta npsiz alıp sonradan np koymanın bir mantıgı yok veya level kasıp 2 3 k np kasıp quest silah almak kadar işsiz insanlara iş çıkarmayın... SERVERDE AYAK TUTACAK ETKİNLİK YAPACAK GM KESİNLİKLE OLMALI SORULAR CEVAPSIZ KALMAMALI... Eyer bu serverde ilgi olmazsa emin olun bu servere gelecek adam aptaldır ve kalmayacaktır suan burayı bekleyenlerin bir kısmı emin olun server basında parasını itemini kasıp satıp gidecek kurtlarla dolu... Para kazanmak istiyorsanız ilgi olacak ve etkinlik olacak yoksa hiç bir mantıgı yok açmayın. dedigim şeyleri göz ardı etmeyin. servere yeni bir çok etkinlik ve sistem getirmeniz şart bunu önemseyin... Ve yeni server açacaz diyorsunuz bilgi veren yok forumda bu ilgisizlik sadece umutsuzluk doguruyor...
saygılarımla iyi eglenceler.
    Image

TearsFears

Re: YENİ AÇILACAK SERVER HAKKINDA...

Post#13 » Mon Feb 10, 2020 8:07 pm

Eline Sağlık

AbinizSilveRR

Post#14 » Tue Feb 11, 2020 8:28 am

Söylediklerine Katılıyorum.

Aynı Zamanda Skil Stat 0 lama Ücretsiz olmalı.

Ofline Merchant Getirilmeli

Genie Getirilmeli
1 2 Tane DAha Online olan Gm Gelmeli

Server Hakkında Hala bi bilgi yok Ne Zaman Vereceksiniz ?

GM_Noyan

Post#15 » Tue Feb 11, 2020 6:05 pm

Benzer üç dört adet konu var bu konu hakkında GhosT bir açıklama yapmıştı, ben de Türkçe olarak sizlere aktarmıştım.

GM_Noyan wrote:Arkadaşlar yeni server ile alakalı büyük güncellemeler olacağından dolayı henüz net bir tarih yok. Herşeyin eksiksiz olabilmesi adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu süreçte acele etmiyoruz, herşey tam olduğunda sizlere gerekli bilgiyi vereceğiz. Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Vip konusunda son serverımızda düzenleme yapıldı. Sizin düşündüğünüz gibi onların fikri alınıyor sizin ki önemsenmiyor değil. Her kullanıcı bizim için eşit durumda. Herkesin fikrine saygı duyuyoruz. Burda yazdığınız herşeyi tek tek okuyup yorumlayıp mantıklı uygun görülenleri listemize ekliyoruz.
Image

TearsFears

Post#16 » Tue Feb 11, 2020 6:37 pm

GM_Noyan wrote:Benzer üç dört adet konu var bu konu hakkında GhosT bir açıklama yapmıştı, ben de Türkçe olarak sizlere aktarmıştım.

GM_Noyan wrote:Arkadaşlar yeni server ile alakalı büyük güncellemeler olacağından dolayı henüz net bir tarih yok. Herşeyin eksiksiz olabilmesi adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu süreçte acele etmiyoruz, herşey tam olduğunda sizlere gerekli bilgiyi vereceğiz. Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Vip konusunda son serverımızda düzenleme yapıldı. Sizin düşündüğünüz gibi onların fikri alınıyor sizin ki önemsenmiyor değil. Her kullanıcı bizim için eşit durumda. Herkesin fikrine saygı duyuyoruz. Burda yazdığınız herşeyi tek tek okuyup yorumlayıp mantıklı uygun görülenleri listemize ekliyoruz.

En azından Tahmini bir ay Gün falan verebiliyormusunuz. Şu güne yetişir falan gibisinden. 3 4 AY sürdürmeyin. Değişiklik yapmasına gerek bile yok. Ağlayanlar bıraksın oyunu normal Jop dengesini yapın yeter zaten. Eski farm olanaklarını sağlayın. Siz jop dengesini bozmakdan kaybediyorsunuz her defasında

Louise123

Post#17 » Tue Feb 11, 2020 7:08 pm

mayıs gibi açmayı düşünüyorsanız bence hiç açmayın birdaha ki sene Aralık ocağı bekleyin eğer Mayıs gibi açılırsa bu sefer 1 hafta sürmez

AbinizSilveRR

Post#18 » Tue Feb 11, 2020 10:03 pm

GM_Noyan wrote:Benzer üç dört adet konu var bu konu hakkında GhosT bir açıklama yapmıştı, ben de Türkçe olarak sizlere aktarmıştım.

Kardeşim Yanlış Anlamada Mayıs Haziran Gibi Açacaksan Hiç Açma Kasım, Aralık Gibi Felan Açın söyleyeyim
+ Mart nisan Gibi Açacaksanızda bi bilgi verin Artık Da

FALCAO

Post#19 » Sat Feb 15, 2020 10:27 pm

1299 eski databaseyi açın bütün bu sıkıntılar biter abi bunu daha anlayamadınızmı

FALCAO

Re: Yeni Server Hakkında

Post#20 » Sat Feb 15, 2020 10:28 pm

1299 acın bütün dertlerden kurtulun 5 yıldır sürünüyoz şu dandik databasede :S yetmedimi artık

Return to “Support”