Clanlar Hakkında.

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

samedkarani

Clanlar Hakkında.

Post#1 » Mon Nov 18, 2019 9:26 am

Arkadaslar bu clanlar nerde ?

serverda adam kalmadı . Cz aksamları bile 10 kısı ancak var.

Dün gm orc bulamadı event yapacak.

Maradonda 20 kişi var , 10 tanesı zaten multi. Biraz oyunu çekici hale getircek bişeyler mi yapılsa acaba bilemedım.

Jarmil

Re: Clanlar Hakkında.

Post#2 » Mon Nov 18, 2019 11:28 am

Bu hafta patch getirilip yenilik yapılmasını beklerdim, olmadı. Haydin hayırlısı bakalım
facebook.com/JarmeLon 8-)

Stozin

Post#3 » Mon Nov 18, 2019 11:51 am

herkez lr ye ve poison resiitansa yapılacak guncellemeyi bekliyor . lr ve poisonm düzeltilmedi surece girmeyeceğiz.ha o arada server patlarsa yapacak bisi yok kendileri bilir 2 db dir aynı nedenden patlıyor.akıllanmadılar

samedkarani

Post#4 » Mon Nov 18, 2019 2:51 pm

Stozin wrote:herkez lr ye ve poison resiitansa yapılacak guncellemeyi bekliyor . lr ve poisonm düzeltilmedi surece girmeyeceğiz.ha o arada server patlarsa yapacak bisi yok kendileri bilir 2 db dir aynı nedenden patlıyor.akıllanmadılar

şu lr yı ayarlamak bu kadar mı zor cozemedım. herkesi kacırdılar, yazık oldu mılletın emegıne.

EraTaiga

Post#5 » Mon Nov 18, 2019 4:37 pm

Zone myko tek partili döneme geçiş yapmış bulunuyor sıradaki relaunch a kadar sabırla bekleyiniz.

samedkarani

Post#6 » Mon Nov 18, 2019 4:47 pm

sabır kalmadı yaaaaa mıllette

ZEMBEREK

Post#7 » Mon Nov 18, 2019 5:08 pm

bir dahaki relaunch insan olmazki son şanslarıydı bu. oyun içi kaçdb dir oynayan kişilerle konuşuyoz bir daha zone olmayacak diyorlar.

EraTaiga

Post#8 » Mon Nov 18, 2019 7:05 pm

ZEMBEREK wrote:bir dahaki relaunch insan olmazki son şanslarıydı bu. oyun içi kaçdb dir oynayan kişilerle konuşuyoz bir daha zone olmayacak diyorlar.

Türklere reklam verirlerse 1 2 ay falan oynanır gene zaten kemik kadrodan eser kalmadı 1299 ken bu svde 2 yıl oynamış herkesi küstürdüler

BenGeldimAbiler

Post#9 » Mon Nov 18, 2019 7:08 pm

Herşey adamların istediği gibi ilerliyor.Şİİİİ SESSİZ OLUN.

shoot

Post#10 » Mon Nov 18, 2019 7:31 pm

Serverin GM leri bile oyuna girmiyor , ben mi giricem??

Gittim bosa summon aldım kalan gb ile 40 Boss dan 1 tane bile Bach Duke atmadı. 1 tane Bishop attı. Tüm işaretler bırakın gidin diyor. Ben umudumu kestim restart olursa bakarım , olmazsa user durumuna göre girerim ya da girmem .

Return to “Support”