Reddington banlanmıştır.

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

AtibaHutchinson

Re: Reddington banlanmıştır.

Post#11 » Sat Nov 02, 2019 12:15 am

++++++++++++
benim şahsi görüşüm server yılbasını zor gorecek bunun için ellerinden geleni yapıyorlar gibime geliyo başkalarının yaptıgı dupe yüzünden ban atmak diye saçma bi durum olamaz dupe itemleri sileceklerine ve fixleyeceklerine hala insanlara ban atıyolar

Reddingtonn

Post#12 » Sat Nov 02, 2019 12:28 am

Yine söylüyorum eğer karakterimde düpe item kc vs ne varsa silin zaten raziyim dedim. Bundan sonra offical site disinda alisveris yapmayqcigimi da beyan ettim. Bir diğer konu ise madem böyle şeylere karşı savunamayacaktiniz direkt yasaklasa idiniz reel para ile item alışverişini. Benim bunda suçum ne

TheKINGarchery

Post#13 » Sat Nov 02, 2019 1:35 am

Gökhan abim , Senin banlanma sebebin felan açiklanmadiysa umduğum kadarıyla senin çarini ASKIYA almışlar. Çünkü ban listesinde gözükseydi o ban bir daha açilmazdi. Koiosagned ile kariştirmayin çünkü o adam object kullandigini ve bilgisayarinin kötü oldugundan dolayı bunu kullandığını söyleyip banını açtirdi. Seninkisi farkli abi bence şuan inceliyorlar ve sonunda da oyun içerisinde GB satiyorum gibisinden pmleşmişliğin yada DUPE olayına karişmadiğin sürecede bence açacaklardır. Çünkü öyle bir hak yeme gibi lüksleri yok.. Hak var , Anayasa var...
Image

doritos

Post#14 » Sat Nov 02, 2019 1:37 am

Ayın sorun apexde yaşanmıştı incelenme vs biraz uzun sürmüştü ama açılmıştı banları umarım aynı şey senin içinde olur gökhan abi temiz olduğunu herkes biliyor umarım seni kaybetmezler ..

Aoda

Post#15 » Sat Nov 02, 2019 7:03 am

İnsanlar nereden isterse oradan alışveriş yapabilirler, riskler dahilinde orası tamamen kişilerin bileceği bir iş. Buradaki problem ise dupe itemleri satın aldığınız kişinin sizin de tanıdığınız birisi olması, ve bu itemler hakkında bilgi sahibi olmanız, yani bu sizi suç ortağı yapıyor. Aldığınız itemlerin silinmesini ve oyuna devam etmek istemeniz, harcadığınız o kadar paradan bu kadar kolay vazgeçebiliyor olmanız, aslında ortada gerçek bir para transferinin olmadığını düşündürüyor. Ayrıca bu kişinin elinde yüklü miktarda bulunan kcleri satıp kolayca nakite çevirebilecekken size daha uygun bir fiyattan satması da biraz garip. Belki de ortada ikinci bir kişi bile yok, ihtimaller arttırılabilir ama bazı bilgilerin doğruluğu kesin.

Bu durumda istediğiniz screenshootu paylaşabilirsiniz, banka dekontu da dahil. Bu tip para transferleri iki arkadaş arasında gayet yapılabilir. Konu para olduğunda illegal olayların legalize hale getirilmeye çalışılmasına bir çok kez şahit olduk, bu konuda kullanıcıların sınırları yok.

Burada kimseyi kişisel olarak yargılamıyoruz, sadece elimizde bulunan bilgileri daha önceki kötü tecrübelerimiz dahilinde değerlendirerek bir sonuca varmaya çalışıyoruz. Bu konu hakkında elimizde bulunan bilgiler doğrultusunda ban kararı aldık ve bu karar değişmeyecek.

Return to “Support”