Resistance and Stun

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Traktorek

Re: Resistance and Stun

Post#71 » Wed Nov 06, 2019 12:20 am

With 200++ lr mage can easy stun.
Poland
1st Zone: Traktorek/ ArsMoriendi
2nd Zone: 44
3rd Zone: RudaKita
4th Zone: IZarazaI

Stozin

Post#72 » Wed Nov 06, 2019 1:19 am

Traktorek wrote:With 200++ lr mage can easy stun.

we calling all day yzco ghost they not interesting ^^ stun rate and bugs killing server and admins doing nothing

luis92

Post#73 » Wed Nov 06, 2019 4:07 am

Stozin wrote:
Traktorek wrote:With 200++ lr mage can easy stun.

we calling all day yzco ghost they not interesting ^^ stun rate and bugs killing server and admins doing nothing

other topics were opened and got an answer but this one still waiting for one

i guess ppl will get bored and finally quit but looks like they dont care

Jarmil

Post#74 » Wed Nov 06, 2019 11:37 am

Stun rate is not lighting resistance.
Stun or slow, scream and leg cut rate is "curse resistance"

Glacier and lighting resistance is reduce skill damages..
facebook.com/JarmeLon 8-)

Aamir

Post#75 » Wed Nov 06, 2019 11:53 am

ne diyon jarmil

Jarmil

Post#76 » Wed Nov 06, 2019 11:56 am

Aamir wrote:ne diyon jarmil

Bacak kırma, scream, stun rate vs. gibi olayların curse resistans veya magic resistans ile alakalı olduğunu biliyorum

Lightng talia sadece yediğin hasarı düşürür, aynı flame taliada olduğu gibi.

Curse ve magic resistans genelde böyle çalışır ama bu serverda çalışıyor mu denemek lazım.
facebook.com/JarmeLon 8-)

EraTaiga

Post#77 » Wed Nov 06, 2019 12:32 pm

Jarmil wrote:

Bacak kırma, scream, stun rate vs. gibi olayların curse resistans veya magic resistans ile alakalı olduğunu biliyorum

Curse ve magic resistans genelde böyle çalışır ama bu serverda çalışıyor mu denemek lazım.

Böyleyse aşırı saçma lighting resistance hem lighting damage azaltmalı hemde kitleme ihtimalini.Lighting damage melee silahları için r atağını düşürür eğer lighting veren bi silah takıyorsa.Mage için de tüm lr vurduğu skillerde bi azalma sağlar oyunun orjinal mantığı böyle çalışıyor

twellman

Post#78 » Wed Nov 06, 2019 12:36 pm

EraTaiga wrote:
Jarmil wrote:

Böyleyse aşırı saçma lighting resistance hem lighting damage azaltmalı hemde kitleme ihtimalini.Lighting damage melee silahları için r atağını düşürür eğer lighting veren bi silah takıyorsa.Mage için de tüm lr vurduğu skillerde bi azalma sağlar oyunun orjinal mantığı böyle çalışıyor

Hele şükür bunu bizim gibi düşünen birisi çıktı biz bunu gme söylediğimizde çok bilmişçesine bizi cevaplayıp kitlenmenin resistans ile bir ilgisi yoktur demişti

Aamir

Post#79 » Wed Nov 06, 2019 12:40 pm

Jarmil wrote:

Kanka iyi güzel hoş demişsinde ben asasım mageye warıor dalmadan önce 62 basıyom bütün rezistans dan veriyon curse felan filan gene adam beni tek te kitliyor hiç bir faydası yok amk senin söylediğin gibi olsa 62 bastıgımda adamın bana ilk vurdugu sikll de kitlenmemem gerek sırf bu yüzden pk dönmüyor amk

twellman

Post#80 » Wed Nov 06, 2019 12:50 pm

Valla bende asasla giriyorum spike 500 vuruyor mageye adam stafla 450+r vuruyor :) :) wariour düşürmek mage düşürmekten kolay hemde dd 20 takmasına rağmen sonra pk niye dönmüyor diyorlar eşitlik sağladın da biz mi pkdan kaçtık

Return to “Support”