Resistance and Stun

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

Jarmil

Re: Resistance and Stun

Post#81 » Wed Nov 06, 2019 1:17 pm

Aamir wrote:
Jarmil wrote:
Aamir wrote:ne diyon jarmil

Bacak kırma, scream, stun rate vs. gibi olayların curse resistans veya magic resistans ile alakalı olduğunu biliyorum

Lightng talia sadece yediğin hasarı düşürür, aynı flame taliada olduğu gibi.

Curse ve magic resistans genelde böyle çalışır ama bu serverda çalışıyor mu denemek lazım.

Kanka iyi güzel hoş demişsinde ben asasım mageye warıor dalmadan önce 62 basıyom bütün rezistans dan veriyon curse felan filan gene adam beni tek te kitliyor hiç bir faydası yok amk senin söylediğin gibi olsa 62 bastıgımda adamın bana ilk vurdugu sikll de kitlenmemem gerek sırf bu yüzden pk dönmüyor amk

Normalde işe yaraması lazım ama burada nasıl çalışıyor bilmiyorum.
Ama boşuna Lr talia kasmaya gerek yok en azından bunu diyebiliriz. Taksan da takmasan da aynı kitleniyorsun.
facebook.com/JarmeLon 8-)

TheKINGarchery

Post#82 » Wed Nov 06, 2019 2:43 pm

Sizin bu oyunu ne kadar bildiğinizi şuan anlamış oluyoruz :) Len Magic büyücülerin yaptığı kitleme oranını(Lr ve ice) curse ise öteki classlarin kitleme oranını gösteren şey ne alaka LR basinca kitlenmemek lazım falan fistan.. Ben her bulunduğum ortamda söylememe rağmen hala LR resistansın kitleme oranını düşürdügünü sanıyorsunuz öyle birşey yok..Bu bir çeşit türk hurafesi :D
Image

GM_Noyan

Post#83 » Thu Nov 07, 2019 1:54 pm

Konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor umarım en kısa süre içerisinde sizleri memnun edecek bir sonuc alacağız. Bildirim için teşekkürler.
Image

Return to “Support”