NaturalBornKing Hakkında !

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

RichyRich

NaturalBornKing Hakkında !

Post#1 » Thu Oct 31, 2019 10:20 pm

Geçen Kamil'in biri konu açmış NBK Hakkında diye. Yok kulelere ölüyormuş yok yerden kalkmıyormuşuz yok mavi kutusunda değilmişiz yok bilmem neyindeymişiz anasının gözündeymişiz falan filan. Biride çıksın desinki ulan NaturalBornKings harbiden her server olduğu gibi iyi vuruyor yatırıyor kaldırıyor ağlatıyor ediyor. Ağlamayı kesin. Baktık kim giriyor ona göre girdik. Strateji bu siz malsanız biz ne yapalım. Bükemediğiniz eli öpün. Bunu da diyen az önceki girdiğimiz clan war'daki clan ve onun playeri @Sirkarani . Press ok yapmaktan mouse'nın tuşunu bozdunuz. Biz hepsindeyiz NaturalBornKing'in gücünü görün hakkımızla kazandığımız clan warı görebilirsiniz beyler ağlayanlar clan war'dan cıktılar sağolsunlar eksik olmasınlar. Hangi clan 36 kişi online yapmış Fotosu burada. Herkese bol şans. Teşekkürler 36 tane mavi kutu için. İyi oyunlar . Image
Image

Stozin

Re: NaturalBornKing Hakkında !

Post#2 » Thu Oct 31, 2019 10:54 pm

adamlar çıkmış diyosun yakışanda bu zaten. keşke sizde yerden press ok yapmamak yerine savaşarak kaybetseydiniz süper olurdu.

artunn16

Post#3 » Thu Oct 31, 2019 10:56 pm

Geçelim bunlarıda adamınıza adil oynayın dedik 1 mavi kutu ne kadar 35 mavi kutu 35 gb muhabbeti yaptı fazla konuşmaya gerek yok. bak adamlık nasıl olur insanlık nasıl olur öğretiyorum. Girdik Clanwara kesemedik mele ile girmişsiniz çıktık. Clanınızda yaşça benden büyükler var ama davranışları da hiç öyle göstermiyor.

HolyCreative

Post#4 » Thu Oct 31, 2019 11:05 pm

Cw den önce bana ağla diye pm atan ve hala annesini emen bebeler burda mı :)

RichyRich

Post#5 » Thu Oct 31, 2019 11:11 pm

Stozin wrote:adamlar çıkmış diyosun yakışanda bu zaten. keşke sizde yerden press ok yapmamak yerine savaşarak kaybetseydiniz süper olurdu.

Herşey aynı. Savaştık kazandık. :lol:
Image

samedkarani

Post#6 » Fri Nov 01, 2019 9:48 am

Ezık magelerı sokup , kendınız kesıp , sonra magelerı cıkarıp, her turlu piçliği cevıren richpıch mı soyluyor bunu :D nasıl koymussa gecen cw adam sistem kurmus , tabıkı yıne 3 kagıtlıkla.. olm senın hayatını bılıyor sw rıdo. senın ne halt oldugunu senın memleketındekıler bılıyor. bosuna martava okuma . gıt evınde pılav cacık ye . priestten anlamadıgını senle oynarken eskı db lerde mıllet ts den solerdı. Gıt once oynamasını oglen :D

samedkarani

Post#7 » Fri Nov 01, 2019 9:49 am

Stozin wrote:adamlar çıkmış diyosun yakışanda bu zaten. keşke sizde yerden press ok yapmamak yerine savaşarak kaybetseydiniz süper olurdu.

biz yakısanı yaptık da bunlar yakısanı yapamadı işte kardesım :D bunlar demeyeyım , clanı orgutleyen yıne örGöt bası richypich :D bu kevgir yavrusundan baska dıger oyuncuları sevıyoruz onlarla sıkıntımız yok.

RichyRich

Post#8 » Fri Nov 01, 2019 10:01 am

Benim clanımdan kimseyi sevme kimse seni sevmiyor çünkü sen öyle sanıyorsun vurduk mu ? Vurduk hadi canım ikileee
Image

samedkarani

Post#9 » Fri Nov 01, 2019 10:06 am

Senın clanındakileri sen tanımadan tanıyordum ağlak :) hepsiyle iyiyim ama sen ama senn.... Gerisini oyunda pm den yazcam suan anneciğine buradan laf atamıyorum :)

RichyRich

Post#10 » Fri Nov 01, 2019 11:55 am

Ağlak mı :lol: ağlayan sensin koçum gördük :lol: olm hiç bir zaman ne oyunda ne realde statüme gelemeyeceksin hep böyle ezik kalacaksın ağlamaya devam edeceksin oyunda vasfın yok la vasfın hiçbir işe yaramayan aptalın tekisin kıskanmaya devam et senin adına çok üzülüyorum be dayıııı düşünsene yıllardır oynuyorsun ama hiçbiryere varamıyorsun :lol:
Image

Return to “Support”