Talia ko ?

You have an issue, a question or in need of help open a support ticket here.

Moderators: Head Game Master, Game Master

TheKINGarchery

Talia ko ?

Post#1 » Thu Oct 31, 2019 12:36 am

Talia ko yapsaniza serverin adını daha seksi ve güzel gider.. Hatta GM isimlerini GM_TALIA -- GM_FLAME.TALIA felan yapin , Hiç degilse oyuna başlicak adam burada nelerle karşilaşacagini bilir. Iron neck , Iron belt , CS gibi saçmalıklara gidip biton DOMALMAZ :D Kasar taliasini atar pk sini
Image

Aamir

Re: Talia ko ?

Post#2 » Thu Oct 31, 2019 1:48 am

en büyük taliacı sensin amk

TheKINGarchery

Post#3 » Thu Oct 31, 2019 2:39 am

Aamir wrote:en büyük taliacı sensin amk

Kullanıyoruz napalim amk denyosu. kaldirsinlar diye ben adım atıyorum kötü mü ediyorum. Damage 1k dan 300e düşüyor saçmalıgın krali , Sanki bilerek 2 server'dir sorunlara çözüm üretilmiyor gibime geliyor. PARA koyuldu işlem tamamlandı mı yani?
Image

JackSparrow

Post#4 » Thu Oct 31, 2019 4:56 am

Bu çocuğa her ne kadar katılmak istemesem de, bu konuda çok haklı olduğunu düşünüyorum, Magenin FR is ayrı aptal bir damage 5668 vurur, LR si 35 saniye kitler hayattan soğutur Taliasız pk çıkmaya çekinyoruz, Bu saçmalıklara bir son verilmeli.. Kendi adıma ve clanım adına bu durumlardan şikayetciyiz.. zanımca bu bu açıklar fazla değil yakın zaman da user kaybına neden olacaktır..

Stozin

Post#5 » Thu Oct 31, 2019 5:21 am

JackSparrow wrote:Bu çocuğa her ne kadar katılmak istemesem de, bu konuda çok haklı olduğunu düşünüyorum, Magenin FR is ayrı aptal bir damage 5668 vurur, LR si 35 saniye kitler hayattan soğutur Taliasız pk çıkmaya çekinyoruz, Bu saçmalıklara bir son verilmeli.. Kendi adıma ve clanım adına bu durumlardan şikayetciyiz.. zanımca bu bu açıklar fazla değil yakın zaman da user kaybına neden olacaktır..

yakın zamanmı 2-3 clan bıraktı bile bu yuzden

samedkarani

Post#6 » Thu Oct 31, 2019 10:34 am

kesınlekle haklısın ahmet.

W1nChenzo

Post#7 » Thu Oct 31, 2019 12:55 pm

Kesinlikle damagelere bir el atmanız gerekiyor torlu melee damageleri iyi ama torsuz malicesiz wariour = çöp ... possion damage bugu var swde yap possion takıları al eline scorpion bowu mdyi shardı karşında ske mi var stell neck mi var ver ayarı gitsin hiç önemi yok . Mp mage adam sanarsın çok itemi var full ap asasla adamı kesmek için cebelleşip duruyosun birde o adam bir vuruyor ki aman yarabbi nasıl eridiğini anlamıyor rogue . Hatta wariourda talia olmasın dağ gibi wariourlar yatalak oluyor :) lütfen şu ayarlamaları yapın artık en azından yapmaya çalıştığınızı hissettirin yeter ya

JadeXeee

Post#8 » Thu Oct 31, 2019 6:30 pm

TheKINGarchery wrote:Talia ko yapsaniza serverin adını daha seksi ve güzel gider.. Hatta GM isimlerini GM_TALIA -- GM_FLAME.TALIA felan yapin , Hiç degilse oyuna başlicak adam burada nelerle karşilaşacagini bilir. Iron neck , Iron belt , CS gibi saçmalıklara gidip biton DOMALMAZ :D Kasar taliasini atar pk sini

++++

FALCAO

Post#9 » Thu Oct 31, 2019 8:02 pm

biz mage açtık pert oldu ortalık 3 lr mage 1 pt yi felç ediyoz vallaha :D ++++ desteklıyorum bu oyunu tek başımıza oynuyamayızz :)

JadeXeee

Post#10 » Thu Oct 31, 2019 8:05 pm

FALCAO wrote:biz mage açtık pert oldu ortalık 3 lr mage 1 pt yi felç ediyoz vallaha :D ++++ desteklıyorum bu oyunu tek başımıza oynuyamayızz :)

:lol: :lol: :lol:

Return to “Support”