Let's get some work done!

All important announcements, rules & official guide lines.

Moderators: Head Game Master, Game Master

GhosT

Let's get some work done!

Post#1 » Mon Nov 18, 2019 8:30 pm

Dear Knights,

After 10days vacation that I needed ALOT I am back again and with soo much energy to boost the server up, I was also disappointed on how the server was handled in my absence and I appologies for that since it is my responsability to make sure everything should be running smooth.

Anyway rather than giving excuses lets start with getting some things done and for that to be as quick as possible please share with us your honest thoughts on the bellow subjects:

1. Stun rate/ LR damage: it was already nerfed in the last patch, the question is: is it still high for the current server situation ? (anyone saying fix LR damage is stupid and doesn't know shit about KO: the LR/resist should be adapted everytime based on the player's levels/items/style of play, there is no magical function that could make it work all the time and that's why we are very agile in changing it everything we get the right feedback and we feel the need to).

2. BP/Mage paper armor sets: some say we need them and others don't agree, please explain your opinion on this?

3. +8/+1 release: since the new bk armor is out it is only a matter of time untill we release these as well, please let us know what your input about it.

4. please type here any suggestions you have in order to make the gameplay and the server better for everyone.

P.S: any negativity will not be allowed and will be deleted/banned without a warning, we are here to build things up not to shit on each other.

Play Fair & Have Fun.
Best Regards.
Image

Stozin

Re: Let's get some work done!

Post#2 » Mon Nov 18, 2019 8:36 pm

Noyan Ghost neden yineliyor herseyi biz 3 aydır boşa mi konuştuk iletmedinizmi adama hic bişe yokmuş gibi tekrar dan soruyor?

- Lr stun too much ppl left game from Lr Stun - Poiison resistance and Talia- if enemy using talia warrior cant hit anyone dmg goes 100k from 600 blk chitin bad idea before +8 first +8 later bk

Noyan and Yzco Know what players want ask Noyan and yzco Ppl have been waiting for 2 month Stun rate suk talia suk poison resisitance ( 62 magicshield Freshmind and items poison resiitance ) suk dmg goes very low after use

if u are away from server no body interesting with server u need make gm from players not from workers gamer need.

BenGeldimAbiler

Post#3 » Mon Nov 18, 2019 8:46 pm

lr halen çok etkili ve mage damageleri çok yüksek , +8 ve +1 için henüz erken yeni başlayan kişiler var ve server a tutunmaları lazım eğer açılırsa servera tutunamazlar.

Hiperr

Post#4 » Mon Nov 18, 2019 9:17 pm

If Noyan leaves, we'il come. He finished server, he fucked it up. we don't want to see it on this server anymore . he thinks he's good .. but he doesn't understand anything . bad as both man and manager . Whenever he leaves, we come zonemyko we are 28 people on this server .. I repeat, if he is there we are not !
we can discuss the remaining problems later . they are small issues...
have a nice day All ZoneMyko

MacroJoaquiN

Post#5 » Mon Nov 18, 2019 9:30 pm

GHOST SANA TEK BİR ÖNERİM VAR SERVERI SiRKAOS 'A DEVRET İŞİNE GÜCÜNE BAK SEN

GhosT

Post#6 » Mon Nov 18, 2019 9:59 pm

Hiperr wrote:If Noyan leaves, we'il come. He finished server, he fucked it up. we don't want to see it on this server anymore . he thinks he's good .. but he doesn't understand anything . bad as both man and manager . Whenever he leaves, we come zonemyko we are 28 people on this server .. I repeat, if he is there we are not !
we can discuss the remaining problems later . they are small issues...
have a nice day All ZoneMyko

As discussed in game, if you have a proof of your claims post it, if not your can keep this kind of negativity to yourself, I have wasted enough time investigating your group claims without finding a single proof.
Best Regards.
Image

Runaway

Post#7 » Mon Nov 18, 2019 11:05 pm

1. Etkinlik ödüllerinin değişmesi gerekiyor.
2. Haftada 3 gün Lunar savaşı(Eski kafes haritası) olması lazım aktivite çok az.
3. +8 item ve +1 takıların açılması lazım.
4. Sürekli Online bir GM olması gerekiyor ve gerektiğinde eventler yapıp oyunu canlı tutması gerekiyor.
5. Bug ve Dc sorunlarının çözülmesi gerek.
6. Lr kitleme olayı ve Rogue 62 skilinin düzelmesi lazım(Skili basan ölümsüz oluyor)
7.Bifrost günleri arttırılmalı.
8.Oyuna goldbar girişi çok az ve yeni başlayan oyuncular tututanmıyor.

mim

Post#8 » Mon Nov 18, 2019 11:09 pm

Herşey Bi yana bu server hiç olmadı... Başından beri hiçbirşey yolunda gitmedi. Lütfen yanlışım varsa düzeltin Rol lego Ske İron Belt Neck gibi itemler bize heyecan katardı. Arada gelip bakıyorum herkes nasıl olduysa çok cabuk sürede de +7 itemler full takılar bu kadar kolay olmamalıydı. Zone bu kadar basit bir server değildi.
Talia olayı 2 serverdir anlatıyoruz anlayan olmadı. 1 priest 1 asas talia ile neler yaptığımızı biliyorum 8 mage Bi halt edemiyordu anlattık gene değişen bişe olmadı.
Lr olayı bakıyorum hala herkes sikayetci
Warriorlar hep gariban kaldı bu serverda. 1 warrior 1 asas ile ws atarken heyecan dolu olurdu. Ben 2 senedir 1 warriorun asas dan kaçtığını görüyorum. En yakın arkadasım warrior. Tek başına neler yaptığını biliyorum. Solo warriorda efsane idi burada çok pasif kıldınız warrioru
Event olaylarını hiçbir zaman kaale almadınız
Etkinlik olsun sürekli dedik canlılık olsun yine pazar sw si oldu
Açılacagı zaman Türk Gm lere durumu anlatıyoruz, ayarlıyoruz diyorlar server açılıyor değişiklik yok
FT JURAID BF aldığımız her gem fragment kutu heyecan yaratırdı gecen db Bardish FP nin önüne gecemedik. Değişiklik yapalım derken asıl Zoneyi bozduk
En büyük hatanın Macroyla beraber gerçekleşti halada devam etmekde. Çoğu kişiyi kaybettiniz olanında olmayanıda banladınız
İnsanlar birbirini satar hale geldi oyun oyunlukdan çıktı
Ağlayanlar oldu Okcu böyle okcuyu mahvettiniz
Mage çok vuruyor dediniz düzeltme yaptınız Mage oldu warrior Stafla parti kesmeye başlandı
Yazacak birçok şey var oyunun aslı ne ise öyle kalsın düzeltme ile heba ediyoruz olmuyor zorlamaya gerek yok. Bir serüvende böyle bitti yine.
1299 baz alın dedik Mageler solo takılabilsin Warrior öyle Bpsi öyle...
Üzülüyoruz ve düzelene kadar beklemeye devam Edecez ve tekrar döneceğiz. Suan bu şartlarda çok zor. Sana kolaylıklar diliyorum GhosT umarım birgün bize eski zonemyko yu yaşatırsın. Sevgilerimle yakında Görüşmek üzere

EraTaiga

Post#9 » Mon Nov 18, 2019 11:13 pm

I think you just need to go back 1299 version because your client is tottaly broken.I mean elemantal damages,unbalanced stats and characters,dc problem etc...Also why dont u make advertisement before official? Lastly you cant make updates in time.Myko server = farm server .If i play 6 hours in a day i need to be overpowered compared to others.When the farm is starting die people are leaving.Gem and fragment drops low besides there are few events.As you know it is global server but if ı work,ı can join 2 event in a day with turkish hours.I hope u dont make same mistakes and give up these 19xx asap.

Reisisback

Post#10 » Mon Nov 18, 2019 11:32 pm

[quote="mim"]Herşey Bi yana bu server hiç olmadı... Başından beri hiçbirşey yolunda gitmedi. Lütfen yanlışım varsa düzeltin Rol lego Ske İron Belt Neck gibi itemler bize heyecan katardı. Arada gelip bakıyorum herkes nasıl olduysa çok cabuk sürede de +7 itemler full takılar bu kadar kolay olmamalıydı. Zone bu kadar basit bir server değildi.
Talia olayı 2 serverdir anlatıyoruz anlayan olmadı. 1 priest 1 asas talia ile neler yaptığımızı biliyorum 8 mage Bi halt edemiyordu anlattık gene değişen bişe olmadı.
Lr olayı bakıyorum hala herkes sikayetci
Warriorlar hep gariban kaldı bu serverda. 1 warrior 1 asas ile ws atarken heyecan dolu olurdu. Ben 2 senedir 1 warriorun asas dan kaçtığını görüyorum. En yakın arkadasım warrior. Tek başına neler yaptığını biliyorum. Solo warriorda efsane idi burada çok pasif kıldınız warrioru
Event olaylarını hiçbir zaman kaale almadınız
Etkinlik olsun sürekli dedik canlılık olsun yine pazar sw si oldu
Açılacagı zaman Türk Gm lere durumu anlatıyoruz, ayarlıyoruz diyorlar server açılıyor değişiklik yok
FT JURAID BF aldığımız her gem fragment kutu heyecan yaratırdı gecen db Bardish FP nin önüne gecemedik. Değişiklik yapalım derken asıl Zoneyi bozduk
En büyük hatanın Macroyla beraber gerçekleşti halada devam etmekde. Çoğu kişiyi kaybettiniz olanında olmayanıda banladınız
İnsanlar birbirini satar hale geldi oyun oyunlukdan çıktı
Ağlayanlar oldu Okcu böyle okcuyu mahvettiniz
Mage çok vuruyor dediniz düzeltme yaptınız Mage oldu warrior Stafla parti kesmeye başlandı
Yazacak birçok şey var oyunun aslı ne ise öyle kalsın düzeltme ile heba ediyoruz olmuyor zorlamaya gerek yok. Bir serüvende böyle bitti yine.
1299 baz alın dedik Mageler solo takılabilsin Warrior öyle Bpsi öyle...
Üzülüyoruz ve düzelene kadar beklemeye devam Edecez ve tekrar döneceğiz. Suan bu şartlarda çok zor. Sana kolaylıklar diliyorum GhosT umarım birgün bize eski zonemyko yu yaşatırsın. Sevgilerimle yakında Görüşmek üzere[/quote]
Makro konusunda cok haklisin. 100 kere dedim kalin kafali ghost anlamadi. Yil olmus 2019 makrosuz svde kalmadi makrosuz userde. Bizimki durdu durdu 3.dbde makro yasaklayacagi aklina geldi. Millet birbirinin kuyusunu kaza kaza svnin ortami bozuldu. Ilk dbnin ismiyle anca bu kadar yuruyebildi. Cok buyuk degisiklikler lazim. İlk olarak ghostla baslanilsin gerisi gelir

Return to “Announcements and Rules”